Ekologiczny Mission Master

 

Stawiając na ekologiczne rozwiązania, Midea wprowadziła do oferty nową wersję swojego najbardziej znanego urządzenia serii Mission. Połącznie najlepszych funkcji, dbałość o najwyższą efektywność energetyczną oraz komfort użytkownika, to właśnie nowy...

...Mission Master, poznaj jego funkcje!

 

 

 1. EKOLOGICZNY CZYNNIK R32

                                   

Czynnik R32 ma prawie trzykrotnie mniejszy wpływ na globalne ocieplenie w stosunku do tradycyjnego czynnika chłodniczego R410A i o 10% większą efektywność energetyczną urządzenia!

2. TRYB GEAR - OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII

                                   

Uzyskaj najwyższą efektywność energetyczną i komfort poprzez precyzyjną regulację częstotliwości pracy sprężarki i temperatury nawiewanego powietrza. Teraz sam możesz kontrolować zużycie energii i decydować o maksymalnym poziomie intensywności pracy urządzenia.

3. POTRÓJNY KOMFORT - Follow me, Nie przeszkadzać, Nawiew 3D

                                   

Czujnik temperatury został wbudowany w pilot bezprzewodowy. Dzięki  temu  pomiar  temperatury  może  być  dokonany  bliżej Ciebie. Funkcja Nie przeszkadzać, pozwala aby klimatyzator automatycznie wyłączył wyświetlacz w panelu, zmiejszył głośność pracy i natężenie nawiewu. Funkcja Nawiew 3D pozwala na automatyczne wachlowanie w pionie i w poziomie, która zapewnia równomierny nawiew powietrza.